• № 15 (2020)

    Опубліковано результати науково-дослідної роботи викладачів кафедри української історії та етнополітики, співробітників історичного факультету ДНУ ім. О. Гончара, науковців інших вищих навчальних закладів країни. Зосереджено увагу на широкому колі актуальних проблем політичної історії України – питаннях розвитку національно-визвольного руху, діяльності партій та громадських організацій, окремих історичних постатях ХХ ст.
    Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться вітчизняною історією.

  • № 14 (2019)
    У черговому випуску збірника наукових праць кафедри української історії та етнополітики ДНУ ім. Олеся Гончара, опубліковано результати науково-дослідної роботи вчених-істориків з різних вищих навчальних закладів Дніпра, а також дослідників з Одеси, Миколаєва, Переяслав-Хмельницького та Запоріжжя. Збірник відкриває розвідка В. М. Калашникова та І. С. Накашидзе, присвячена застосуванню методу прогнозування в політичній історії. Наступні статті, що надруковані у збірнику, умовно можна структуровати на три частини.
  • № 13 (2018)

    У черговому випуску збірника наукових праць кафедри української історії та етнополітики ДНУ опубліковано результати науково-дослідної роботи вчених-істориків із різних вищих навчальних закладів Дніпра, а також дослідників із Запоріжжя, Миколаєва, Одеси та Переяслав-Хмельницького. 

1 - 3 з 3 результатів