Редактор

Суть редакторської роботи зводиться до того, щоб допомогти авторові краще вирішити поставлені перед твором завдання, зробити досконалим зміст і форму твору ще до того, як воно попаде до читача. Редактор оцінює якість літературного тексту і визначає готовність твору до видання.
Основне завдання редактора полягає в тому, щоб усунути з авторського тексту неточність, неконкретність, розпливчатість, неясність, повтори, недоліки змісту твору, його побудови, стилю і так далі. Редактор відповідає за підготовку рукопису до видання відповідно до редакційно-технічних і поліграфічних правил.
Видавництво "Грані" здійснює редагування на російській і українській мовах.
Вартість редагування залежить від об'єму, складнощі роботи і обмовляється після надання відомостей про авторський твір. 

Коректор

Коректура – невід'ємна ланка редакційно-видавничого процесу.
Коректурою називають перш за все творчий процес виявлення і виправлення помилок в тексті і недоліків виготовлення друкарської форми, що готується для розмноження друкарським або будь-яким іншим способом.
Головна мета процесу – забезпечити точну відповідність будь-якій копії оригіналові на кожній стадії видання, а також добитися стилістичної, граматичної і технічної досконалості підготовленої текстової форми і високої якості твору друку в цілому.
Видавництво "Грані" здійснює коректуру на російській і українській мовах.
Вартість коректури залежить від об'єму, складності роботи і обмовляється після надання відомостей про авторський твір.

Поліграфія

Видавництво "Грані" друкує книги, брошури, журнали в м'якій і твердій палітурці.
При цьому видавництво здійснює всі види дополіграфічної підготовки на російській і українській мовах.
Формат книги, паперу, обкладинки, поліграфічного виконання Ви можете вибрати за своїм бажанням, або наші фахівці допоможуть Вам з вибором виходячи з тематики Вашого твору, об'єму, а також економічних міркувань.
Вартість видання залежить від об'єму, поліграфічного виконання і накладу. 

Послуги видавництва

Видавництво «Грані» випускає книги, журнали, газети, довідники, монографії і іншу поліграфічну продукцію.
У Вас є можливість замовити як готову книгу, так і скористатися будь-яким з процесів дополіграфічної підготовки окремо. 
До ваших послуг: 

» Редактор
- повний супровід від рукопису до готової книги;    
- літературне редагування на російській і українській мовах.
» Коректор - виправлення граматичних і синтаксичних помилок на російській і українській мовах 
» Перекладач - переклади з російської на українську, з української на російську мову 
» Верстальник    
- верстка книг, журналів, газет і т.п.;    
- комп'ютерний набір тексту будь-якої складності;    
- сканування. 
» Дизайнер    
- художнє оздоблення;    
- дизайн обкладинки;    
- реставрація зображень. 
» Поліграфія - друкування книг, брошур, журналів в м'якій і твердій палітурці. 
Ми видаємо книги витримуючи всі вимоги міжнародних і вітчизняних стандартів. Книзі привласнюється ISBN, штрих-код (за бажанням замовника), а також виробляється обов'язкова розсилка згідно із Законом України і Постановою Кабінету Міністрів України.

Як видати свою книгу

Для видання книги Вам необхідно звернутися у видавництво для підготовки рукопису до друку, привласнюючи ISBN і штрих-код (за бажанням замовника).
Крім того, згідно із Законом України і постановою Кабінету Міністрів України робиться обов'язкова розсилка по бібліотеках. Таким чином, Ваш рукопис перетворюється на повноцінну книгу, яка потрапляє у всі каталоги світу.
Авторський матеріал Ви можете надати в наше видавництво в будь-якому зручному для вас вигляді.
Якщо текст написаний на папері - ми наберемо його на комп'ютері, зверстаємо, виправимо помилки, зробимо художнє оздоблення.
Якщо текст вже набраний, то його можна принести у видавництво на диску або іншому носієві інформації або прислати по електронній пошті.
Пам'ятаєте, що жоден текстовий редактор не виправить Вам помилки так, як це зробити професіонал-коректор. Не говорячи вже про те, що у багатьох випадках потребується втручання дослідного редактора для того, щоб виправити літературні шорсткості.
Художнє оздоблення - невід'ємна сторона будь-якої книги. Навіть якщо в ній немає ілюстрацій, вона повинна виглядати привабливою і такою, що запам'ятовується завдяки обкладинці.
У видавництві Вам завжди запропонують різні варіанти оформлення.
Можливо, у вас вже є міркування про те, як повинна виглядати обкладинка вашої книги. Ви можете поділитися своїми міркуваннями з дизайнером, який виконає будь-які Ваші побажання. У видавництві Вам допоможуть визначитися з форматом майбутньої книги.