Видавництво "ГРАН/" існує з 1998 року і спеціалізується на випуску наукових видань, в тому числі періодичних .

Видавництво є видавцем фахових журналів "Грані" та "Аспекти публічного управління" а також інших періодичних наукових видань у співпраці з Дніпропетровським національним університетом ім. О. Гончара, Дніпропетровським регіональним інститутутом державного управління НАДУ при Президентові України, Дніпропетровською академією музики ім. М. Глінки та інші. Видавництво активно співпрацює з Дніпропетровською обласною радою.

Крім цього постійно видаються науково-популярні книги з історії, мовознавства, мистецтвознавства, екології та художні твори. Ознайомитись з повним переліком Ви зможете у розділі Архів. З 1998 по 2020 рік підготовлено та видано понад 300 найменувань.

Вартість послуг Видавництва виходить з потреб наукової спільноти і завжди нижче інших Видавництв та типографій завдяки великому досвіду та мінімізації непродуктивних витрат.

Видавництво ГРАН/ має власну друкарську базу і самостійно друкує невеликі тиражи видань (до 100 примірників).

З 2008 року з початком цифрової трансформації суспільства ГРАН/ приділяють значну увагу присутності в Інтернет та численних науково-метричних та бібліографічних базах. Всі видання розміщуються у світовій мережі і таким чином можуть бути доступні як у світі так і в інших регіонах країни.

З 2020 року працює інтернет-магазин де бажаючі можуть придбати друковані примірники продукціі ГРАН/ у розділі Магазин.

У видавництві працює молодий, але професійний і досвідчений колектив, який надасть будь-яку підтримку для успішного видання Ваших творів - в тому числі присвоєння DOI, ISBN, переклад на англійську, макетування, корегування тексту, розробка дизайну тощо.

 

З повагою,

Ваше Видавництво