Видавництво «ГРАНІ» засновано Центром соціально-політичних досліджень у 1998 році. Основною спеціалізацією Видавництва є випуск наукових та науково-популярних видань з гуманітарних дисциплін.

Значущим проектом видавництва є науково-теоретичний та громадсько-політичний альманах «Грані», який виходить з жовтня 1998 року та є одним з небагатьох спеціалізованих видань Дніпропетровського регіону, що має акредитацію ВАК як фахове видання з історії, соціології, політології та філософії.

За роки існування Видавництво здійснило видання  з історії міста Дніпропетровськ - “Дніпропетровськ: віхи історії” та “Історія міста Дніпропетровська” у співробітництві із провідними вченими Дніпропетровського національного університету.

Серед напрямів роботи Видавництва є організація наукових конференцій, семінарів, тренінгів, навчань, соціологічних та маркетингових досліджень.

Видавництво активно співпрацює з Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровською міською радою, Дніпропетровським національним університетом ім.О.Гончара, Дніпропетровським регіональним існтитутом державного управління НАДУ, Центром політичних досліджень, Дніпропетровським Інститутом Муніципального Управління (ДІМУ), Агентством Інноваційних Соціальних Технологій (AIST), рекламною агенцією ЕЛТЕКОМ.